The Witcher Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Çekimlere Başlanıyor

The Witcher 2.Sezon

The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Çevrim içi dizi ve film sektörünü domine eden markaların başında olan NetFlix'in son zamanlarda popüler olan dizisi The Witcher, yakın bir zamanda ilk sezonuyla yayınlandı. Zaten merakla beklenen dizinin ilk sezonu herkes tarafından oldukça beğeni topladı. The Witcher 2. Sezon hakkında bazı yeni detaylar ise dizideki Geralt of Rivia karakterini canlandıran Henry Cevill tarafından bizlerle paylaşıldı.

Çevrim içi yayın yapan kanalların sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu kanallar arasında en çok dikkatleri üzerine çeken kanal ise tabi ki NetFlix oluyor. NetFlix bu rekabet ortamından kendi orjinal yapımları ile sıyrılıyor. Bu orjinal yapımlar arasında son zamanlarda en çok ses getiren ise kuşkusuz The Witcher oldu. Dizinin ilk sezonu tahmini olarak 1 ay önce yayınlandı. Bilindiği üzere The Witcher'ın zaten aktif bir kitap ve oyun kitlesi mevcuttu. Bu kitle tarafından merakla beklenen dizi, internetten aldığı yorumlar ile beklentileri karşılamış gibi görünüyor. İlk sezonun yayınlanmasıın üzerinden daha fazla zaman geçmemesine rağmen The Witcher 2. Sezon hakkında çalışmalara hızlı bir şekilde başlanılmış görünüyor.
Henry Cavill (@henrycavill)'in paylaştığı bir gönderi ()

Henry Cavill tarafından resmi Instagram hesabından yayınlanan videoda ünlü oyuncu öncelikli olarak tüm seyircilere diziyle ilgili olumlu yorumları için teşekkür etti. Daha sonrasında ise dizinin yeni sezonuyla ilgili ön çalışmalara çok yakın zamanda başlanılacağı haberini veriyor.

The Witcher 2. Sezon hakkında tam olarak tarih daha verilmiş değil. Ancak yeni sezon haberinin verilmiş olması yeni sezonun çok da uzak olmadığının göstergesi. Dizinin takipçileri yeni sezon için çalışmaların hızlandırılması konusunda oldukça baskı uygulamış ve yeni sezon gelene kadar oyunda vakit öldüreceklerini belirtmişlerdi. Bu sayede oyunun oyuncu sayısında hatırı sayılır bir artış da meydana gelmişti.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak