The Elder Scrolls Online Güncelleme Alacak


Öncelikli olarak 2014 yılında oyuncularıyla buluşan The Elder Scrolls Online, yıllardır fazlasıyla güncelleme alarak bu günlere geldi. Yakın zamanda oyunun yapımcılarından olan Rich Lambert oyun hakkknda geleceğe dair yapılan planlar hakkında bazı bilgilere yer verdi.


Oyun severler tarafından severek oynanan The Elder Scrolls Online'ın ilk olaram PC sürümü 2014 yılında bizleri selamlamıştı. Ancak o zamanlarda ki dürümü yapımcı firmayı pek tatmin etmemişti. Çok kısa süre sonrs zorunlu abonelik sistemi kaldırıldı ve bir konsol sürümü üzerinde çalışmalara başlanıldı.

Konsol sürümü haberin verildiği zamandan kısa bir süre sonra yayınlandı. Sonuç olarak The Elder Scrolls Online çok daha iyi bir hale gelerek hem oyunculark hem de yapımcı firmayı memnun etmeyi başardı. O günlerden bugüne oyunu oynamak için kayıt olan 13.5 milyon oyuncu ise istatistiklerin bizlere sunduğu sayılar. Son günlerde ise GameSpot ile yapılan görüşmelerde yapımcı firma Zenmax yöneticilerinden Rich Lambert, Zenmax'ın daha uzun yıllar boyunca The Elder Scrolls Online'ı destekleyeceği bilgisini verdi.

Oyunun ilk çıktığı zamanlarda insanların istediği gibi bir oyun olmadığını belirten Lambert, aynı zamanda önümüzdeki yıllarda da oyunculara karşı şeffaf olarak geliştirme sürecine devam ettiklerini dile getirdi.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak