Papaz Büyüsü Hangi Durumlarda Kullanılır?

papaz büyüsü nedir, Soğutma büyüsü, Evlilik büyüsü yaptırmak

İlk baş papaz büyüsü nedir sorusu yanıtlanmalıdır. Papaz büyüsü, kişilerin iradelerini müdahale ederek, istemleri dışında duygu, düşünce ve davranışların gerçekleşmesini sağlamaktır. Papaz büyüsü, aşık etme, giden sevgiliyi geri getirme gibi nedenlerle yapılmaktadır. Ayrıca tam tersi olarak soğutma ve kısmet kapatmak içinde yapılır. Etkisi büyüktür bu büyünün yapılması da bozulması da zordur.

Papaz Büyüsü Çeşitleri

Papaz büyüsü, kara büyü sınıfı içerisine girmektedir ve insanları da oldukça korkutmaktadır. Bu büyü işlemi çeşitli yöntemlerle yapılır ve büyüyü kişiler farklı nedenlerle yaptırmaktadır.

Bu sınıflardan bazıları şunlardır;
 • Aşık etme büyüsü, istenilen kişinin kendisine aşık olması için yapılır. Bu büyü sayesinde de çiftler arasında güçlü çekim oluşur ve aşık olurlar.
 • Geri getirme büyüsü, giden eski veya eş için uygulanır. Giden eski sevgili veya eş, çok güçlü özlem duygusu çeker ve geri döner.
 • Soğutma büyüsü, hoşlandığı kişinin hayatında bulunan başka kişiden soğumasını ve bunun sonucunda ayrılması amaçlanır.
 • Bağlama büyüsü, istenilen kişiyi bağlamak ve sadık kalmasını sağlamak için yapılır.
 • Kısmet kapama büyüsü, istenilen kişinin kısmetini kapatmak isteyenler için yapılmaktadır.
 • Evlilik büyüsü yaptırmak, arzu edilen kişi ile evlilik yapılması sağlanır.
Bu büyü çeşitleri doğru ve işinde uzman kişi ile yapıldığı zaman olumlu sonuçlar elde edilir.

Papaz Büyüsü Belirtileri

Papaz büyüsü yapılan kişinin aklı ve kalbi tek kişide olur, sürekli onu düşünür. İradesinin dışında aşırı duygu yoğunluğu yaşanır. Gözle görülür şekilde yaptıran kişinin karşısına çıkar. En önemli belirtisi ani değişimlerin olup olmamasıdır.
Büyü etkisinde olanlar istedikleri herhangi bir şeyi yapamazlar, işleri hep ters gider. Kısmet kapama büyüsü etkisinde olanlar ilişkisindeki kişi ile mutlu olamaz, aşk konusunda şanssız dönem yaşarlar.
Bu büyü etkisinde olan insanlar;
 • Düzensiz uyku problemi ile karşı karşıya kalırlar, uykuya dalma süreleri uzun sürer.
 • Aşırı iştahsızlık belirtisi görülür. Bu kişilerde ciddi anlamda iştahsızlık problemi ortaya çıkar. Tek öğün ile yemek yemek o kişiye yeterli gelir.
 • Hızlı kilo kaybı görülür. İştahsızlık sonucunda hızlı bir şekilde kilo kaybı yaşanır. Bir zaman sonra yaptıkları her işi yapmamaya başlarlar.
 • Sosyal ilişkilerden uzaklaşma görülür. Kalabalık ortamlara girmekte çekinirler ve girmemeye çalışırlar, mümkün olduğunca insanların az olduğu veya olmadığı ortamları tercih ederler. Yalnızlaşma durumu görülür.
 • Kabus dolu rüyalar görmek. Geceleri sıkça kötü rüyalar görülür ve bu kötü rüyaların sayısı gün gün artar.
 • Aile içi tartışmaların artması. Hiçbir sebep yokken aile ortamında tartışma ortamları başlar ve bu tartışmalar anlamsız bir şekilde büyür.
 • Erkeğin evden uzaklaşması. Eğer büyü yapılan kişi erkek ise eve girmek istemez evden uzaklaşır. Evli olan kişiler arasında boşanmaya kadar durumlar yaşanır.
 • Odaklanma sorunlarının başlaması. Bu büyü etkisinde olan insanlar odaklanma sorunu yaşarlar. İnsanların gözlerine bakmada zorlanırlar.

Papaz Büyüsü Etkisi Ne Kadardır?

Papaz büyüsü ortalama 2 hafta içerisinde etkisini gösterir ve ömür boyu sürer. Zamanla büyünün etkisi azalmaz veya kaybolmaz. Büyü bozulmadığı sürece etkisi devam eder. Büyü tesiri etkisine giren kişi, negatif yönden etkilenir, hayatına devam etme konusunda isteksizlik yaşar. Papaz büyüsü bozulmadığı sürece etkisi gün gün artar. Aşık etme için yapılan papaz büyüsü acı vermez.

Papaz Büyüsü Fiyatları

Papaz büyüsü için medyum seçimi iyi yapılmalıdır. Seçim yapılırken medyum yorumları da göz önünde bulundurulmalıdır. Papaz büyüsü fiyatları uygulanacak yöntem ve medyum seçimine göre değişkenlik gösterir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak