Ana içeriğe atla

Nimo TV Nedir? Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor

Nimo TV Nedir?
Gelişmekte olan internet ve oyun düyasının vazgeçilmez elemanları olarak kabul edilen yayıncılar için yeni bir platform daha Türkiye pazarına giriş yapma hazırlığında görünüyor. Önümüzdeki günlerde resmi olarak ülkemize giriş yapmış olacak Nimo TV nedir? 

Nimo TV Nedir? 

Nimo TV, merkezi Çin olan çevrim içi oyun yayın platformudur. Kullanıcılar Nimo TV üzerinden hem yayınları seyredebilir hem de ücretsiz bir şekilde yayın yaparak kitlelere ulaşabilirler. 

Ülkemizde yaklaşık olarak 30 milyon civarında oyuncu olduğu biliniyor. Bu istatistikler ise özellikle oyun pazarında yer alan markalar için ülkemizi biçilmiş kaftan haline getiriyor. Şuanda bu oyuncu pastası Twitch, YouTube ve yeni yeni oturmaya çalışan Facebook arasında paylaşılıyor. Nimo TV ise bu devler arasından sıyrılarak pastadan büyük bir pay alma peşinde. 

Nimo TV Gamig İstanbul Sponsoru

Önümüzdeki günlerde yapılması planlanan Gaming İstanbul'a sponsor olan Nimo TV, bu hamle ile birlikte resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapacak. 

Gaming İstanbul'da influencer lounge, ana sahne ve giriş bilekliği sponsorluklarını alan Nimo TV, bu etkinlik ile birlikte resmi olarak ülkemize giriş yapmış olacak. 

Nimo TV sponsorluğunda gerçekleşecek olan Gaming İstanbul'da PUBG Mobile ve Mobile Legends oyunları için 8'er takımlık turnuvalar düzenlenecek. Aynı zamanda bu turnuvalar Nimo TV üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 

Gaming İstanbul'a giriş yapan katılımcılar çeşitli hediyeler zaten alacaklar. Aynı zamanda Nimo TV üzerinden izleyicilere de PS4 ve iPad gibi hediyeler dağıtılacak.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

Günümüzde internet oldukça yaygınlaşmış durumda. Telefonlarımızdan televizyonlarımıza kadar internet ile içeriklere erişim sağlar durumdayız. Sosyal medyanın da gelişmesi ile artık bir çok kişi kişisel olarak bu geniş dünyaya içerikler katabiliyor. Blog açmak ise kendinizi internet dünyasında ifade etmenin belki de en güzel yöntemlerinden birisidir. Blogger kategorimiz altında bloglar ile ilgili geniş çaplı yazılar yayınlayacağız. Umarım tüm blogger ve blog sahibi olmak isteyen kişilere faydalı olacaktır.

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak

Blog serisinin bu yazısında basit olarak Wordpress sistemine değineceğiz. Wordpress, şuanda en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden birisi olması dolayısıyla önem teşkil etmekte. Bu yüzden üzerinde fazlaca durmayı düşünüyorum.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro AnTuTu Skoru Şaşırttı

Telefon piyasasına Redmi Note 8 Pro modeli ile bomba gibi bir giriş yapmayı planlayan Xiaomi, yeni modeli hakkında detayları paylaşmaya devam ediyor. Özellikle sıvı soğutmalı telefon olmasından kaynaklı dikkatleri üzerine çeken model, şimdi de AnTuTu skoru ile dikkat çekiyor.