Market Kasa Geçiş Kapılarının İşletmelere Faydaları Nelerdir?

turnike, kasa geçiş kapısı, Kilitli modeller

Perakende sektörünün işini kolaylaştıran çözümler sunan End Sytem hizmetleri, teknolojiden aldığı güçle müşteri beklentilerine odaklanır. Yoğun alışveriş hacminin yaşandığı marketlerde kullanılan turnike modelleri, işletmelerin hayatını kolaylaştırır. Yeni nesil taleplerin görsel anlamda mağazayla bütünlük kazandığı geçiş kapıları, uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılır.

Ergonomik ve Estetik Kasa Geçiş Kapıları

Perakende sektörünün ve markaların en büyük yardımcısı olan mağaza içi düzenleme elemanları, ziyaretçilere daha keyifli bir alışveriş deneyimi sunar. Birden fazla yerde kullanılabilen ürünler, malzeme seçimiyle hemen her dekorasyonla uyumludur.
  • Basit bir hareketle çalışan
  • Sessiz dönüş sistemine sahip
  • Ergonomik
  • Estetik ve
  • Kurulum kolaylığına sahip modeller duvar, panel ya da dekorasyon malzemelerine bağlanarak kullanılabilir.

İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun seçenekler, farklı ölçülere sahiptir.

Kurulum ve Kullanım Kolaylığı

Küçük, orta ve büyük metrekareli işletmelerde kasa önünde oluşan yoğunluğun düzene sokulmasını sağlayan geçiş sistemleri hızlı bir şekilde istenen yere kurulur. Mağaza girişinden ödeme noktalarına, depo alanından geçişlerin izne tabi tutulduğu alanlarda kullanılacak kasa geçiş kapısı, personel verimliliği sağlar.
Mağaza yöneticilerinin ve personelin işini kolaylaştıracak olan kapılar üzerine ihtiyaca uygun yönlendirme bilgileri eklenebilir. Ziyaretçi beklentilerinin eksiksiz olarak karşılanması ve akılda kalıcı bir deneyim yaşatılması için önemli rol oynayan geçiş sistemleri, güvenliği de tesis eder.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Markaların hizmet kalitesini ölçmeye yarayan sistemler, müşterilerin beklentilerini karşılamaya yöneliktir. Zengin ürün çeşitliliğinin yanı sıra satış sonrası ödeme aşamasında da kontrolü sağlayan sistemler, her dekorasyonla uyumlu bir şekilde kullanılabilir.
Kilitli modeller; sektör ihtiyacına göre tasarlanan kasa geçiş kapısı kilitli modeller, istendiği zaman devreye sokulur. Manuel olarak yapılacak kurulum minik bir asma kilit yardımıyla devreye sokulur. Yoğun olmayan saat ve günlerde devre dışı bırakılabilen sistem ihtiyaç halinde kullanıma açılır.


Kurumsal İhtiyaca Uygun Tasarımlar

Marka imajıyla uyumlu ve mekana uygun çözümler, farklı renklerde tasarlanabilir.
Klasik olarak hemen her markette kullanılan;
  • Döner turnikeler
  • Turnike siperi
  • Araba geçiş kapısı ve
  • Ürün geçiş kapısı modelleri güvenle kullanılabilir.
Bireysel geçişlerin yanı sıra ürün, araba veya aksesuar geçişlerini de mümkün kılan modeller, ihtiyaca uygun olarak komple açılabilir.


Mağaza İçi ve Depolama Alanına Uygun Çözümler

Mal giriş çıkışı açısından olduğu kadar müşteri hareketi açısından da yoğun olan marketlerde kullanılan turnike sistemleri, güvenli bir şekilde uzun süre kullanılabilir. İstendiği zaman devre dışı bırakılan modeller, yoğun gün ve saatlerde devreye sokulabilir.
Uzunluk, genişlik ve yükseklik açısından istenen ölçüde hazırlanan End System turnike, bariyer ve geçiş sistemleri, ziyaretçi memnuniyetini artırır. Manuel ve kartlı olarak tasarlanan ürünler, su geçirmez özelliğiyle iç ve dış mekan kullanıma uygundur.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak