Kullanım Alanlarına Göre Mikrofiber Bezler Kaça Ayrılır?

mikrofiber bez özellikleri, mikrofiber güderi bez, Mikrofiber oto kurulama bezi

Mikrofiber bez, polyester ve polyamid elyafın binlerce metre çekilmesi sonucunda oluşturulmuş bir üründür. Bu bezlerle yapılan temizliklerde deterjana ihtiyaç duyulmaz. Bir miktar su yardımıyla, kusursuz bir temizlik gerçekleştirilebilir.
Normal temizlik bezlerine göre daha fazla emiş gücüne sahip olan mikrofiber bezler, mikrofiber bez özellikleri ile de dikkatleri üzerine çeker. Miikrofiber bezler kullanım alanlarına göre, 11'e ayrılabilir. Bunlar, genel temizlik bezleri, mutfak bezi, cam bezi, yer temizlik bezi, halı ve koltuk bezi, oto yıkama bezi, oto cam bezi, bulaşık bezi, makyaj temizleme bezi gibi sınıflandırılabilir.

Mikrofiber Bezlerin Özellikleri Nelerdir?

Mikrofiber bezlerin kullanımı çok kolaydır ve sağlamış olduğu özellikleri sayesinde etkin bir temizlik yapılabilmesi olanağı tanır.
Mikrofiber bezler sayesinde;
  • Temizlik sıvısı kullanmaya gerek duymadan kullanım sağlanabilir.
  • Kullanırken deterjan kullanılmaması bez içinde avantajlıdır. Bezin kullanım ömrünü uzatır.
  • Kuru kullanılabilmesinin yanı sıra, nemli bir şekilde kullanıldığı zamanda çok güzel toz alır.
  • Emici özelliği çok iyidir ve narin yüzeylere zarar vermez.
  • Gözle görülmeyen parçaları bile alabilir. Bunun gibi sebeplerden dolayı kullanımı tercih edilmeli ve birçok alanda kullanımına yer verilmelidir.

Güderi ve Mikrofibezlerin farkları

Mikrofiber güderi bez, mikrofiber bezlerin kullanımı yaygın değilken tıpkı mikrofiber bezin yapmış olduğu temizliği sağlamaktaydı. Ancak mikrofiber bezlerin çıkması ve kullanımının yaygınlaşması sebebiyle, güderi bezler kullanılmamaya başlandı ve yerini mikrofiberlere bıraktı. Deterjansız temizlik fırsatı sunan bu bezleri herkes hayatını kolaylaştırabilmek açısından kullanmaya başladı. Mikrofiber bezler güderiye göre daha fazla toz hapsetme özelliğine sahiptir.
Güderiler çok fazla su ememezken, mikrofiberler çok güzel su çekerler. Mikrofiber bezler, güderiye göre kirleri içine hapseder. Mikrofiber bezlerin renk seçeneği daha fazladır. Güderide böyle bir imkan yoktur.


Mikrofiber Bezlerin Fiyatları

Sitenin sunmuş olduğu mikrofiber bez imkanı sayesinde, daha etkili bir temizlik gerçekleştirebilir ve daha eğlenceli bir temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz. İçerisinde bulabileceğiniz birçok ürün seçeneğiyle, mikrofiber akıllı kova, mikrofiber cam bezi, mikrofiber paspas gibi ürünleri aynı yerden alabilirsiniz. İndirimde bulunan mikrofiber güderi bez seçeneklerini de buradan temin edebilirsiniz.
Uygun fiyatlarda satılan cam bezleri ile siz de camlarınızdaki lekelerle saatlerce uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla bulabileceğiniz mikrofiber bezleri hem aracınızda, hem evinizin birçok köşesinde kullanabilir hem de temizliğinizi iş yerine ya da ofisinize taşıyabilirsiniz. Hem de birbirinden renkli mikrofiber genel temizlik bezleriyle.Temizliği her daim önemli olarak gören titiz kişilerin olmazsa olmaz malzemeleri arasına giren mikrofiber bezler uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, ekonomik paketlerde ve fazla sayılarda satılıyor. Rengarenk seçenekleriyle istediğiniz her köşede mikrofiber genel temizlik bezlerini kullanabilirsiniz. Mikrofiber oto kurulama bezi ile siz de temizliğinizi aracına taşıyanlardan olabilir ve araç temizliğinizi kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak