iPhone Çağrı Kayıt ve Metne Dökme Uygulaması: REKK

iPhone Çağrı Kayıt Uygulaması
Mobil piyasada birçok çağrı kayıt uygulaması mevcut. Bazı uygulamalar güncelliğini yitirerek çalışmazken, bazıları ise sürekli olarak güncellenerek kullanıcı odaklı bir şekilde hizmet sunuyorlar. Bu yazımızda iPhone kayıt uygulaması alanında güncelliğini ve işlevselliğini koruyan REKK uygulamasını konu alacağız.

REKK uygulaması şuanda sadece iPhone ve iPad cihazları yani iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabiliyor. Bu uygulama ile cihazlarınız ile yaptığınız çağrılarda ses kaydı alabiliyorsunuz. REKK sadece çağrıları sesli olarak kaydetmiyor. Aynı zamanda kaydedilen bu sesleri metin olarak da kaydedebiliyor. Daha sonrasında ise kaydedilen bu metinlerde bazı anahtar kelime, isim veya numaraya göre filtrelenmiş aramalar yapılabiliyor.

REKK oldukça kullanıcı dostu arayüze sahip, yetenekli ve bir o kadar da modern bir tasarıma sahip durumda. Uygulama ile yapılan çağrı kayıtları ve metin dosyaları Google Drive, Dropbox vb. bulut sistemlerine kolaylıkla yüklenerek depolanabiliyor. Aynı zamanda bu dosyaları Whatsapp, Facebook gibi uygulamalar ile başkalarıyla da paylaşabilmek mümkün kılınmış.

iPhone Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

iPhone Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

REKK aslında oldukça basit bir sistem üzerine kurulu durumda. Uygulama mobil operatörlerin 3 yönlü konferans özelliğini kullanarak kayıt oluyor. Görüşmelerde arka planda sessiz sedasız çalışan REKK ile sınırsız ve ücretsiz bir şekilde kayıt alınabilmesi mümkündür. 

REKK uygulamasını kullanabilmek için mobil operatörlerin 3 yönlü konferans özelliğinin açılması şart. Bu yüzden operatörü arayıp bu özellil kapalı ise açılmasını istemeniz gerekiyor. iOS işletim sistemi için en iyi arama kayıt uygulamalarından birisi olan REKK uygulamasını bu bağlantı üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak