Belle Delphine Kimdir? YouTube Fenomeni Hakkında Bilinmeyenler

Belle Delphine Kimdir? 

Yaklaşık olarak 2 aydır ortadan kaybolan Belle Delphine, yakın zamanda YouTube üzerinde fenomen olanlar arasında yerini alıyor. Farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çeken YouTube yayıncısının ise aslında kim olduğu ve neler yaptığı hakkında pek bilgi bulunmamakta. Bende bu konuya kısaca değinmek istedim. 

YouTube fenomeni Belle Delphine hakkında internet ortamında bir çok söylenti gezmekte. Ancak ne kadarı doğru ne kadarı yanlış tam olarak bilinmiyor. TheYLMZ olarak güvendiğimiz bir kaç bilgiyi sizlere aktarmak istedim.

Belle Delphine Kaç Yaşında?

Ünlü YouTube fenomeni bu günlerde 20 yaşına girmek üzere. Doğum tarihi 23 Ekim 1999 olan fenomenin, yeni yaşında neler yapacağını ise hep beraber göreceğiz. 


Belle Delphine Cosplay Modeli

Belle Deplhine aslında İngiliz asıllı bir cosplay modelidir. Güncel olarak Instagram hesabından paylaştığı cosplay fotoğraflaro binlerce beğeni almaktadır.

Belle Delphine Gerçek Adı Nedir? 

Belle, aslında YouTube'da tam olarak gerçem adıyla yer almıyor. Fenomenin gerçek adı ise Belle Kirschner. Bize göre Belle bu konuda daha akılda kalıcı bir isim yaratmak amacıyla bunu kullanmış.


Belle Delphine'in Reddit Topluluğuda Var

Ünlü YouTube fenomeni Belle Delphine adına açılmış resmi bir Reddit başlığı mevcut. Bu Reddit başlığı açıldıktan yalnızca 1 ay sonra 22.000 aboneye ulaştı. 

Belle Delphine Banyo Yaptığı Suyu Satıyor

İnternet ortamında Belle Delphine'in banyo yaptığı suyu aslında satmadığını düşünen bir kitle var. İlk bakışta neredeyse her insan böyle düşünüyor. Ancak Belle Delphine gerçekten de banyo yaptığı suyu satıyor. İlk başlarda suyu paketleyip 30$ karşılığında satan fenomenin, şuanda 1 paket banyo suyunun fiyatı 250$ gibi ütopik bir ücret.

Belle Delphine Instagram Hesabı Nedir?

Belle Delphine'nin Instagram hesabı topluluk kurallarını ihlal ettiği için kapatıldı. Ancam resmi olmayan hayran sayfaları mevcut. Resmi sayfası kapatılmadan önce 4.5 milyon takipçiye sahipti. 

Belle Delphine Güzel Paralar Kazanıyor

Ünlü YouTuber şuanda yaklaşık 300.000$ civarında bir para kazanıyor. Kendisinden oldukça fazla kazanan YouTube fenomenleri bulunuyor. Ancak daha 20 yaşına yeni basacak birisi için bu kazanç gerçekten çok iyi. 

Belle Delphine Nerede Doğdu? 

YouTube fenomeni İngiliz vatandaşı ve Londra'da yaşıyor. Ancak aslında Güney Afrika'nın Cape Town şehrinde doğdu ve sonrasında ailesiyle Londra'ya taşındı.

Belle, özellikle Instagram hesabının kapatılmasından sonra oldukça değişti. Şuanda 2 aydır ortadan kaybolan fenomen için takipçileri iki farklı düşünceye kapılmış durunda. Bazıları kendilerinin kandırıldığını düşünüyor. Bir diğer grup ise Belle'nin gıda zehirlenmesi geçirdiğini ve bu yüzden içerik üretemediğini savunuyor. Belle ise bu konuda herhangi bir açıklama yapmayarak sessizliğini koruyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak