Kurtlar Vadisi Yeni Bölümleriyle NetFlix'de OlacakTürk dizi tarihinde belki de en çok ses getiren ve seyredilen dizilerden olan Kurtlar Vadisi, artık yeni sezonuyla birlikte NetFlix'de olacak. Bilindiği üzere bir süredir sessiz bir şekilde kalan dizinin, bu sessizliği bomba bir olayla bozması zaten beklenilenler arasındaydı.

Türkiye'de 2 milyona yakın kullanıcısı bulunan ve son zamanlarda özellikel sansür konularıyla gündeme gelen NetFlix bomba gibi bir anlaşma ile tekrardan gündeme oturdu. Sansür olaylarından dolayı Türkiye'den çekilmesi dahi konuşulan NetFlix'in böyle popüler bir dizi ile anlaşmaya varması bu iddiaları tekradan yalanladı.

Bilindiği üzere dizi 2 sezondur hiç bir kanalda yayınlanmıyordu. Senaryolara hazır olan dizinin geçen sene TRT ve Kanal D ile olan anlaşma süreci son anda askıya alınmıştı. Şimdi ise "Kurtlar Vadisi Kaos" ismiyle NetFlix'de sevenleriyle buluşacak. Dizinin 2020 yılında tüm dünya ile birlikte Türkiye'de de NetFlix aracılığıyla yayınlanması planlanıyor. Konu hakkında detaylı bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak