Kurtlar Vadisi ve NetFlix Konusunda Pana Filmden Resmi Açıklama GeldiDün blogumda Türk dizi tarihinin en çok seyredilen ve efsaneleri arasında olan Kurtlar Vadisi ve NetFlix hakkında bir yazı hazırlamıştım. Yazıda bazı noktalarda kesin konuşmamam gerektiğinin aslında farkındaydım. Bugün resmi açıklamayı gördüğümde bu konuya kesinlik kazandırıldığını fark ettim. Söz verdiğim üzere sizlerle de paylaşıyorum.

Kurtlar Vadisi bilindiği üzere son 2 sezondur herhangi bir kanalda yayınlanmıyor. Dizinin senaryosunun hazır olmasına rağmen herhangi bir kanal ile anlaşmaya varamadığından yayına alınmaması bilinenler arasında. Bu yüzden dizinin sevenenleri aslında bir süredir bekleyiş içindeler. Dün bu saatlerde ortaya çıkan söylentiler ile dizinin hayranları oldukça mutlu oldular. İnternette bir çok ortamda paylaşılan söylentiye göre dizinin yeni sezonu Kurtlar Vadisi Kaos NetFlix ekranlarında yer alacaktı.

Bu söylentiler sonucunda dizinin hayranları, özellikle benim gördüğüm kadarıyla Twitter üzerinden konuya büyük bir ilgi gösterdiler. Bir çok hayran aslında NetFlix hesaplarının olmadığını ancam sırf Kurtlar Vadisi Kaos için NetFlix hesabı satın alabileceklerini belirttiler. Ancam tabi bunlar sadece birer söylentiden ibaretti ve resmi bir ağızdan gelen bir açıklama yoktu. Dün yayınladığım yazıda da buna değinmiştim. Konuyu takip ettiğimde Pana Film'den resmi bir açıklamanın yapıldığını gördüm.

Pana Film'in yaptığı resmi açıklamaya göre bu NetFlix iddialarının herhangi bir doğruluk payı bulunmamakta. Ayrıca dizinin hayranları tarafından yeni sezonlarının ilgiyle beklendiğinin farkında olduklarını belirten şirket, diziyle ilgili bilgilerin resmi sosyal medya hesaplarından takip edilmesi gerektiğinin altınk çizdi. Yapılan bu resmi açıklama ile birlikte Kurtlar Vadisi Kaos dizisi konusundaki tereddütler net olarak sonuçlandırılmış oldu.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak