Gerçek bir StarWars Deneyimi Yaşatacak Olan OtelGeçtiğimiz senelerde Disney tarafından projesi açıklanmış olan Starwars Oteli hakkında bir çok detaya ulaşıldı. Meraklısının oldukça yakından takip ettiği bu otelin bir kaç detayını da size ben vereyim istedim.


Disney'in bu projesi "Star Wars: Galactic Starcruiser" olarak adlandırılıyor. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen bir kaç etkinlikte otel hakkında detaylı bilgilere yer verildi. Bu bilgiler de meraklısı olan hiç de azımsanmayacam fazlalıkta olan Star Wars hayranlarının oldukça ilgisini çekti.

Rahat Bir Otel Konseptinden Uzak

Disney'in merakla beklenen otel projesi, rahat bir otel konseptinden uzak olacak. Misafirler burada tam anlamıyla bir Star Wars deneyimi yaşayabilecekler. Bu konu hakkında bazı detaylara değinelim.

Otelde gerçek bir pencere bulunmayacak. Pencereler sadece galaksi manzaralı ekranlardan ibaret olacak. Otele yalnızca gerçel bir yer altı tünel yolculuğu ile ulaşılabilecek. Ayrıca otelde ki konsept hikâye tamamlanmadan da otelden ayrılmanız mümkün olmayacak. Bu durum her ne kadar eğlenceli gibi görünüyor olsa da bayağı yorucu da olacak gibi görünüyor.

Misafirler otelde kaldıkları süre boyunca sürpriz direniş toplantılarına davet edilebileceller. Hatta yapmakla yükümlü olduğunuz bazı görevleriniz bile olacak. Yani kısaca bu otel sayesinde kendinizi gerçekten Star Wars dünyasında gibi hissedebileceksiniz. Şimdilik otel hakkında paylaşılan detaylar bu kadar. Ancak ilerleyen günlerde otelin ne zaman açılacağına dair bilgilerinde paylaşılması bekleniyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak