Xiaomi Redmi Note 8 Pro AnTuTu Skoru Şaşırttı

Telefon piyasasına Redmi Note 8 Pro modeli ile bomba gibi bir giriş yapmayı planlayan Xiaomi, yeni modeli hakkında detayları paylaşmaya devam ediyor. Özellikle sıvı soğutmalı telefon olmasından kaynaklı dikkatleri üzerine çeken model, şimdi de AnTuTu skoru ile dikkat çekiyor.


Bilindiği üzere Redmi, Çinli tekoloji devi Xiaomi altında telefonlar çıkartarak piyasayı sallamaya devam ediyor. Özellikle fiyat/performans açısından tercih edilebilir ürünleriyle dikkat çeken firma, uzun zamandır yeni çıkaracağı akıllı telefon üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak çıkarmayı planladığı modeli Redmi Note 8 Pro ile piyasada oldukça konuşulacağa benziyor.
Redmi, yeni modeli ile birlikte piyasada oldukça adından söz ettireceğe benziyor. Şirket gün geçtikçe telefon hakkında yeni bilgiler paylaşıyor. Tabi bu bilgiler ile birlikte Redmi takipçileri de sabırsızlıkla telefonun çıkış tarihini bekliyor. Durum böyleyken şirketten yepyeni ve şaşırtan bir AnTuTu testi geldi. Gücünü “Helio  G90T” ile karşılayan telefonun test sonucu 283.333 olarak yansıyor. Bu gayet piyasada gayet güzel ve kabul edilebilir bir değer olduğundan merakları da haliyle arttırıyor.

Ayrıca Redmi tarafından yapılan açıklamalarda sıvı soğutma sistemine dair de bilgilere verildi. Yapılan testlere göre Xiaomi Redmi Note 8 Pro’nun sıvı soğutma sistemi ile birlikte yoğun telefon kullanımlarında bile en az 4 ile 6 derece arasında bir fark yaratabiliyor. Şu haliyle özellikle oyun severlerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı.
Telefonu yakından takip eden kişiler için tanıtım tarihinin de belli olduğunu söylemek istiyorum. Xiaomi Redmi Note 8 Pro, 29 Ağustos tarihinde tanıtılacak. Telefonun takipçisinin çok olduğunu özellikle lansman etkinliği için kısa sürede alınan 1 milyon randevudan anlayabiliyoruz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak