Lucifer Dizisinin Final Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?NetFlix'in en sevilen dizileri arasında yer alan Lıcifer, bir çok kişinin bildiği üzere final yapacak. Finali 5. Sezonda yapmayı planlayan dizi hakkında meraklılarına bir kaç bilgi aktarmak istedim.


Diziyi seyreden bir çok kişi Lucifer'ın aslında bir yeniden çekim olduğunu biliyordur. Ancam bilmeyenler için tekrarsan belirtelim; Lucifer 2016 senesinde FOX TV 'de başlayan ancak 3 senelik yayın hayatından sonra kanal tarafından bitirilen bir dizinin yayın haklarını NetFlix alarak diziyi tekrardan ekranlara taşıdı. NetFlix'in bu hareketinde dizinin hayranlarının büyük rağbet göstermesinin etkili olduğunu da söylemeliyim. NetFlix ABD önce diziyi tüm dünyaya açmazken, sonraları diziye olan büyük ilgi ve istek sonucunda durumlar değişti. Dizinin final sezonunda yaşanacaklar bilinmezliğini koruyor. Ancak bazı teorileri de sizlere iletmeden geçmek istemiyorum.

5.Sezon Bölüm Sayısı

Dizinin son sezonu hakkında aslında net olarak bilinen tek şey bölüm sayısı. NetFlix tarafından tüm sezonların bölümleri geçmişte zaten yayınlanmıştı. İlk başlarda final sezonu olan 5. Sezonun bölüm sayısı 15 olarak biliniyordu. Ancak sonraları yapılan güncelleme ile bu sayı 16'ya çıkartıldı.


Lucifer 5. Sezon Çekimleri Ne Zaman?

Çekimlerin ne zaman başlayacağı aslında kesin olarak bilinmemekte. Temmuz ayında bir açıklamada bulunan senaristler, dizinin final sezonunun senaryo hazırlamalarına yeni başladıklarını duyurmışlardı. Bu açıklamalar dizinin çekimlerimin ne zaman başlayacağı konusunda bizlere kesin bir bilgi maalesef vermiyor. Ancam geçmiş sezonlae dikkate alındığında dizinin final sezonunun 2020 senesi ilkbahar aylarında yayınlanacağı bilgisi tahmin edilebiliyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak