Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 8 Android UygulamaBlogumda artık belirli aralıklarla ücretsiz bir şekilde indirilebilen ancak normalde ücretli olam uygulamaların tanıtımını da yapmaya karar verdim. Takip edebildiğim kadarıyla sizlere bu uygulamları paylaşıcam.


Akıllı telefon kullanıcıları bazı zamanlarda doğan uygulama ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Bunun başlıca sebebi ise bu uygulamaların ücretli olmasıdır. Play Store'da bazı ücretli uygulamalar dönem dönem ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Bu yazımızda bu uygulamlardan 8 tanesine değineceğim.


1- iCamera Best Selfie (18 TL)


Bir çok Android telefonun varsayılan olarak sunduğu kamera uygulamasından daha fazlasını sunan bu uygulama ile bir kamera uygulamasından beklenen her şeyi yapmak mümkün. Ücretsiz bir şekilde indirilebiliyorken denemekte fayda var.


2- Calmly Writing Notepad Pro (10.99 TL)


Sade ve kullanışlı bir not alma uygulaması. Özelleştirilebilir yapısı ile neredeyse her kullanıcının tüm not ihtiyaçlarını karşılayabilir.


  3- Mydolist (10.99TL)


Günlük yapılması gerekenleri not alabileceğiniz bir "To do list" uygulaması. Basit bir kaç dokunuş ile günlük yapılması gereken görevleri işaretleyebilirsiniz. Ayrıca internet olamadan çevrim dışı bir şekilde kullanılabiliyor oluşu da ekstra bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor.


4- Cubes (6.79 TL)


Giderek artan zorluk seviyelerine sahiş olan oyunda, hareketli küplerle istenilen resmi oluşturmanız gerekiyor. Oldukça zevkli bir oyun olduğunu söylemem lazım.


5- Hexasmash 2 (1.99 TL)

Aslında bir bulmaca çözme oyunu olan Hexasmash'de patlayıcılar ve mıknatıslar ile bulmacaları çözmek gerekiyor.


6- Night Survivor Pro (10.99 TL)


Hayatta kalma kategorisindeki bu oyunda beş farklı zombi türü ile yaklaşkk 28 civark seviye bulunuyor. Klasik zombi saldırısı sonrasında hayatta kalmaya çalışan bir karakteri yönettiğiniz oyun oldukça güzel diyebilirim.


7- Merge Battle Plane Pro (10.99TL)


Çeşit çeşit uzay gemisi filolarını yönettiğiniz bu oyunda aynı zamanda bir savaş sistemi de bulunmakta. Özellikle "hastasına" diye tabir edeceğim bu oyunu ücretsizken indirmeniz tavsiyedir.

8- A Dark Dragon (10.99TL)


Bu oyunda kendi köyünüzü kurarak halkınızı oluşabilecek olan hastalıklardan korumanız gerekiyor. Basit bir arayüze sahip olmasının yanında gelişmiş bir oyun dinamiğine sahip olduğunu belirtmeliyim.Bu uygulama ve oyunları bir kere ücretsiz bir şekilde indirdiğinizde bir daha ücret talep edilmeyeceğini unutmayın. İlerleyen günlerde takiplerim sonucunda bu şekilde kısa süreliğine ücretsiz olan uygulamaları paylaşmaya devam edeceğim. Tabi sizlerin de önerisini almal isterim.

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak