Breaking Bad Filmi Çekimleri TamamlanmışSevilen dizi Breaking Bad oyuncusunun yaptığı açıklamalara göre Breaking Bad filminin çekimleri tamamlanmış durumda. Bu durum herkesi sevindirirken aynı zamanda büyük bir çoğunluğu da şaşırtmıştır.


Dünya çapında TV dünyasını sallayan ve milyonlarca hayranı bulunan dizi şimdi de beyaz perdelere yansıyarak hayranlarının karşısına çıkacak. Bazı yapımlar vardır ki ekranlara veda ettikten sonra bile unutulmaz. Breaking Bad dizisi de işte bu efsanelerden birisidir. Dizinin yayınlanmasının üzerinden 6 sene geçmiş olmasına rağmen, hâlâ dünyada konuşulan nadir yapımlar arasında yerini korumaya devam ediyor.

Dizinin bu şekilde popüler olması dolayısıyla yapımcılardan bir film beklentisi oluştuğunu söylemek mümkün. Ancak bugüne kadar resmi ağızdan bir Breaking Bad filmi çıkabileceği duyurulmamıştı. Bugüne kadar bırakın böyle filmin vizyona girebileceğini, herhangi bir şekilde film çekimlerine başlanacağına ve filmin varlığından dahi kimsenin haberi yoktu. Ancak dizinin oyuncularından olan Bob Odenkirk tarafından yapılan açıklamalar, olayın ciddiyetini kesinleştirmiş durumda.


Breaking Bad Filmi Çekimleri Tamamlanmış


Odenkirk tarafından The Hollywood Reporter’a verilen röportaj ile filmin varlığı resmi olarak doğrulandı. Dizi hayranlarının şaşkınlıkla karşıladığı konu ise film çekimlerinin herkesten gizli bir şekilde çoktan tamamlanmış olmasıydı. Bugüne kadar böyle bir haberin alınmamış olması aslında o kadar da önemli değil. Zira elimizde artık çekimi tamamlanmış bir Breaking Bad filmi bulunuyor.

Bu paragraf dizi hakkında spoiler içermektedir. Diziyi bitirmeyen kişilerin bu paragrafı okumamaları önerilir.
Filmin varlığından haberdar olmamız dışında film hakkında maalesef detaylı bir bilgiye sahip değiliz. Bilindiği üzere filmin finalinde başrol oyuncumuz olan Walter White ölüyordu. Bu filme dair senaryo tahminleri varsayımlardan ibaret olmasına rağmen yine de bunlara değinmeden olmaz. Başrolün ölmesi sonucunda filmde diğer başrol oyuncusu Jesse Pinkman’in Walter öldükten sonraki yaşantısınj seyretmemiz mümkün görünüyor. Film hakkında yapılan bir başka senaryo tahmini ise dizinin başlangıcından öncesini anlatması olacaktır. Bu durumda Walter’ın klasik öğretmen hayatından kurtulup, maceralı bir hayata adım atma sürecine detaylı bir şekilde değinilebilir.

Günümüzde internet vasıtasıyla iletişimin bu kadar yaygın olmasına rağmen, yapımcıların bu şekilde efsane ve beklenen bir filmin çekimlerini kimseye duyurmadan bitirmesi takdire şayan doğrusu. Filmin ne zaman vizyona gireceği ve detayları tam olarak belli değil. Ancak TheYLMZ olarak konunun yakından takipçisi olacak ve bilgileri sizlere aktaracağız.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak