Düştüm Yine Yollara


 Son birkaç gündür yine yollara düştüm. Uzun yolculukları aslında seviyor olsam da bu seferki yolculuklarım beni oldukça yordu açıkçası. Bu aralıksız yolculukların arasında bir de ekstra işler çıkınca fiziksel olarak olmasa bile mental olarak küçük çöküntüler yaşadığım doğrudur. 😑

 Birkaç gündür İstanbul-Malatya-Adıyaman şehirleri arasında gidip geliyorum. Girmem gereken bir sınav, halletmem gereken ufak tefek işler, araç satışı vb. yorucu işlemler ile ilgilenmek durumunda kaldım. Sonunda işleri bitirip geri İstanbul'a dönüş için hazırlıkları bitirdim. Şimdilik işlerimi bitirdim ve biraz rahatladım diyebilirim.
 Özellikle sınavı sorunsuz bir şekilde atlatmış olmam üzerimden büyük bir yükü kaldırmış oldu doğrusu. Uzun zamandır köşede bekleyen bir olaydı. 😊 Araç satışı için bazı işlemleri de hallettikten sonra mental olarak girdiğim çöküntüden bir miktar kurtuldum.
 İşleri tam olarak yoluna koymuş olmasam da bazı sorunları halletmem beni rahatlattı. İstanbul'a döndüğümde orada da birkaç sorun beni bekliyor olacak. Zira İstanbul'a daha yeni gittim ve orada tam olarak oturmuş bir düzenimin olduğu söylenemez. Ancak bu konuyu aceleye getirmek istemiyorum. Şartlarıma uyacak bir şekilde düzenimi kurmam benim için önemli.
 Yazıyı otobüs yolculuğum öncesinde biraz vakit geçirmek amacıyla hazırlamış olmam dolayısıyla kısa tutmak zorundayım. Malumunuz kalkış saatine saatler kala son hazırlıkları bitirmek durumundayım. Gözden kaçırdığım şeyler yüzünden tekrardan buralara gelmek ve aynı sıkıntıları çekmek istemiyorum açıkçası. 😊

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Blog Nedir ? Blog Yazarlığı (Blogger) Olmak

WordPress ile Ücretsiz Blog Açmak